TELLITAVAD TÖÖTOAD

Pakume erinevaid metallehistöö õpitubasid nii lastele (alates 10 eluaastast) kui täiskasvanutele. Võimalus on soovikorral teha nii tänapäevast ehet kui ka muinasaegse ehte koopiat lähtudes arheoloogilisest leiumaterjalist. Erinevaid (sõle, käevõru, ripatsi, tänapäevase ehte, vahanikerdamise) töötubasid on võimalik ka tellida just sinna Eestimaa otsa kus ise asud. Tahad koos sõpradega proovida kätte metallehistöös või töökaaslastega peale koosolekut väljasõidul midagi ühiselt teha? Töötoast osavõtutasu orjenteeruvalt 4-13 eurot inimese kohta-hind oleneb töötoast ja sellest mida teha soovitakse. Hinnad sisaldavad töövahendeid, juhendamist, materjale. Hinnale lisandub väljaspoool Tartut transpordikulu. Erinevad töötoad võtavad aega 1,5-4tundi. Grupi suurusel piiranguid pole. Hindade suhtes oleme paindlikud!

Etnoehte töötoad toimuvad koostöös OÜ Vanakaruvalukojaga. Juhendajaks on Merlin Lõiv keda abistavad vajadusel  Meelis Säre ja Kersti Teder. Merlin on õppinud metallehistööd ja viinud läbi erinevaid töötubasid ligemale neli aastat Meelis Säre käe all. Meelis on tegelenud ehistöö, sepatöö ja õpilaste juhendamisega veidi üle 20 aasta. Merlin ja Meelis on Muinas-Eesti klubi Tarbatu liikmed. Kersti Teder on põgusalt õppinud skulptuuri Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja on ühtlasi väga osav vahanikerdaja. Fotomeenutusi varasemalt toimunud erinevatest töötubadest leiate siit: http://public.fotki.com/meril6vi/vanakaru-ja-merlini/

Täpsema informatsiooni saamiseks võta palun ühendust: etnoehe@gmail.com või helista Merlinile 53418765

Lisaks: Koostöös MTÜ Kalevite Kange Rahvaga on võimalik saada elavat ajalooõpet!

Elav ajalooõpe on hariv ja põnev meelelahutus, mille käigus tekkivad adrenaliin ja hasart muudavad olematuks õpingutega kaasneva vaeva.

Pakume “ajas rändamise” võimalusi nii lastele kui ka  täiskasvanutele, koolidele kui ka ettevõtetele.

Me viime Teid ajas 1000 aastat tagasi, teeme Teie koolitunni seikluslikuks, sünnipäeva meeldejäävaks, firmaürituse ainukordseks.

Olgu  suve- või talvepäevad, üritus koostööpartneri või personali motiveerimiseks – retked muistsesse aega võimaldavad suurepärast ümberlülitumist. Meie sõdalased ja käsitöölised, tuleloopijad ja muusikud koos  õhtujuhiga  tagavad meeldejääva ja erakordse elamuse. Me armastame seda, mida teeme, ja me teeme seda hästi.

Täpsem info Kalevite Kange Rahva tegemiste kohta siin: http://www.kkr.muinasmaa.ee/


Advertisements
Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s