KOOLITUS

Pakume erinevaid metallehistöö koolitusi  koolilastele, noorukitele, täiskasvanutele.  Pakume võimalust teha soovi korral  nii tänapäevast ehet kui  ka muinasaegse ehte koopiat lähtudes arheoloogilisest Muinas-Eesti leiumaterjalist. Lisaks ehetele on võimalik koolitusel teha valmis  ka mõni tarvilik ese näiteks kapinupp, reustaureerimist vajava raamatu nurk või lukumehanism, oma sümboli või logoga meene,rinnamärk,  pulmamedaljon, firmakingitus ja palju muud. Erinevaid (sõle, käevõru, ripatsi,vahanikerdamine ehk metallivalu, tänapäevase ehte) kursuseid on võimalik  tellida igasse Eestimaa nurka. Tahad koos sõpradega proovida kätte metallehistöös või töökaaslastega peale koosolekut väljasõidul midagi ühiselt teha?
Koolitusest osavõtutasu orjenteeruvalt 4-13 eurot inimese kohta-hind oleneb koolitusest ja sellest mida teha soovitakse. Hinnad sisaldavad töövahendeid, juhendamist, materjale. Hinnale lisandub väljaspoool Tartut  transpordikulu. Erinevad koolitused võtavad aega 2-4tundi. Grupi suurusel piiranguid pole. Hindade suhtes oleme paindlikud!

Juhendajateks koolitustel on Merlin Lõiv ja vahest on abiks ka Kersti Teder.  Merlin on õppinud metallehistööd  sepp Meelis Säre käe all 4 aastat, lisaks saanud 2 aastat praktitat Vanakaruvalukojas. Aastast 2012 omab Merlin Tartus Noor-Eesti Loomekeskuses ( vanas Greifi trükikojas aadressil Kastani 38) oma ehistöö stuudiot ja valukoda. Etnoehe on üks suurimaid metallehistöö koolituste pakkujaid- aastas toimub üle Eesti kokku 50-60 erinevat kursust nii koolilastele kui täiskasvanutele täiendõppena. Lisaks gruppide kursustele pakume ka individuaalset  koolitust.
Fotomeenutusi varasemalt toimunud erinevatest koolitustest leiate siit:
http://public.fotki.com/meril6vi/etnoehte/

Täpsema informatsiooni saamiseks võta palun ühendust:
etnoehe@gmail.com
53418765

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s